به‌دلیل حمایت از کپی‌رایت اسپاتیفای سرویس متوقف شد. اگر لایسنس طلایی دارید و مهلت گارانتی یک‌ساله تمام نشده، جهت بازگشت وجه تلگرام پیام دهید.

فعال‌سازی اکانت پرمیوم اسپاتیفای

پس از پرداخت و خرید لایسنس فعال‌ساز اسپاتیفای، بلافاصله لایسنس فعال‌ساز را دریافت خواهید کرد. به کمک آن و اطلاعات اکانت اسپاتیفای خود می‌توانید در این صفحه اکانت اسپاتیفای خود را پرمیوم کنید. اگر حساب اسپاتیفای ندارید، ابتدا باید یک اکانت رایگان اسپاتیفای ایجاد کنید. اگر موفق به ساخت اکانت نشدید، از این ابزار استفاده کنید: ساخت اکانت اسپاتیفای

مخصوص لایسنس فعال‌ساز طلایی: درصورتی که در آینده اکانت اسپاتیفای شما از حالت پرمیوم خارج شد، نگران نباشید! تنها لازم است به صفحه «جایگزینی» مراجعه کرده و با یک کلیک به عضویت یک فمیلی پلن دیگر در بیایید. استفاده از «جایگزینی» همیشه رایگان خواهد بود. به کمک این ابزار تمامی آهنگ‌های لایک شده و پلی لیست‌های شما به اکانت جدید منتقل می‌گردد و پیشینه اسپاتیفای شما از بین نمی‌رود.

مخصوص لایسنس فعال‌ساز نقره‌ای: لایسنس فعال‌ساز نقره‌ای تنها برای تست و آشنایی با سرویس اسپاتیفای‌گلد است و یک‌بار به مدت 20 الی 60 روز اکانت شما را پرمیوم می‌کند. پس از اتمام این لایسنس، می‌توانید با خرید یک لایسنس فعال‌ساز طلایی به جمع مشتریان دائمی ما بپیوندید.
موجودی فعلی: